6. Pokaz Niezależnych Teledysków na Cinemaforum

Zapraszam do udziału w 6. Pokazie Niezależnych Teledysków, termin zgłoszeń filmów upływa 23 października.

https://www.facebook.com/events/136483856973017
 To już szósta edycja wydarzenia promującego polskie teledyski ilustrujące najnowsze propozycje muzyczne niezależnych polskich zespołów i solistów - jak dotąd wywodzących się z klimatów od electro przez hardcore i klasyczny punk rock do metal-core. Nie ma, oczywiście, sztywnej definicji niezależności, więc w tej kwestii polegam na własnych doświadczeniach i odczuciach.

Same teledyski oprócz prezentacji wykonawców muzyki powinny zawierać dodatkowe formy kreacji - elementy fabularne, animowane, eksperymentalne. W pokazie mogą wziąć udział zarówno profesjonalne produkcje filmowe, jak i stuprocentowe DIY. Idea, która przyświecała stworzeniu tej imprezy zakłada, że dla teledysków DIY (nieprofesjonalnych, amatorskich, offowych) zawsze będzie miejsce w programie.

Na zgłoszenia czekam do 23 października.
Proszę twórców o przesłanie linku do teledysku (jeśli jest w sieci) i upload (np. przez wetranfer) pliku w dobrej jakości (do 4 GB) oraz kilka słów na temat twórców filmu oraz autorów i wykonawców utworu na adres: marta.karnkowska@filmforum.pl.

O kwalifikacji teledysku do pokazu będę informować 27 października każdego zgłaszającego osobnym e-mailem oraz publikacją listy teledysków na tej stronie wydarzenia.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.

Marta Karnkowska
marta.karnkowska@filmforum.pl
http://nemesister.tv

Pokaz Niezależnych Teledysków jest imprezą w ramach Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych CINEMAFORUM odbywającego się od 8 do 12 listopada w Warszawie. Dokładna data i godzina rozpoczęcia pokazu może jeszcze ulec zmianie.


strona fb wydarzenia: https://www.facebook.com/events/136483856973017/
poprzednie edycje: http://nemesister78.blogspot.com/search/label/MFNFF
strona festiwalu: http://cinemaforum.pl/